[ 2013.08.28 ] Zgłoszenia na... Międzynarodowy Rajd po Lotniskach Litwy

Już niedługo bo w dniach 6 - 8 września kilkanaście załóg samolotów z Polski będzie miała możliwość kolejny raz poznania kilku bardzo interesujących lotnisk przyjaciół z Litwy. Na ten sympatycznie zapowiadający się Międzynarodowy Rajd po lotniskach Litwy zapraszamy wszystkich pilotów których zaintryguje możliwość wspólnej przyjacielskiej wyprawy do naszego wschodniego sąsiada, w ramach nieustannego kreowania i utrwalania nowej formy transgranicznej turystyki lotniczej. Bywam na lotniskach Litwy dosyć często i zawsze jestem pod wrażeniem nowych doznań. Więc jeżeli znajdziecie Państwo możliwość wygospodarowania czasu a samolot jest sprawny, zapraszam do ekipy Rajdu.

Bardzo wstępnie ramowy program Rajdu przewiduje:
05.09.2013(czwartek)
przylot (do zachodu słońca) – zgromadzenie załóg Rajdu na Lotnisku Kętrzyn Wilamowo i integracyjne spotkanie w Tawernie Awiatorów
06.09.2012(piątek)
 
07.30 wylot z Kętrzyna na Lotniska Litwy. W tym dniu planujemy Druskienniki i sprawdzian kondycji narciarskiej na stoku w hali (podobnej jak w Dubaju) a dla pozostałych jeszcze nie gotowych sprawdzenia swoich umiejętności z nartami na nogach , spacer (rejs)statkiem piękną rzeką Niemen lub program indywidualny.
 
07.09.2013(sobota)
 
Realizacja programu odwiedzin kolejnych lotnisk i m.in. miejsc takich jak Troki oraz Wilno.
 
08.09.2013(niedziela)
 
zakończenie "Rajdu po lotniskach Litwy" nastąpi w Kownie. Przewidywany wylot z Kowna ok. godz.15.00 czasu litewskiego t.j. ok. 14.00 czasu polskiego do Kętrzyna gdzie nastąpi podsumowanie i rozwiązanie ekipy polskiej Rajdu.
Szczegóły planu Rajdu będą dopracowywane , stosownie do ilości zgaszeń i oczekiwań zgłaszanych załóg. Wobec dużego zainteresowania planowanym "Rajdem po lotniskach Litwy" zgłoszenia na Rajd (ze względów logistycznych) będą rozpatrywane tylko te które wpłyną na adresy mail: akj@lotniskoketrzyn.plwilamowo@lotniskoketrzyn.pl oraz równolegle (DW) na s.tolwinski@mazuryairshow.pl - do dnia 3 września br.
W
zgłoszeniu oczekujemy podania: typ samolotu, możliwa prędkość przelotowa, znaki rejestracyjne, imię i nazwisko pilota, nazwiska członków załogi, telefon kontaktowy pilota oraz adres mailowy dla korespondencji.
Proszę również o określenie potrzeby zarezerwowania hotelu w Kętrzynie na nocleg z 05/06.09.2013 r.
Pozdrawiając koleżanki i kolegów pilotów, zapraszam na wspólny towarzysko – przyjacielski wylot na Litwę!

Stanisław Tołwiński
 

strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt