[ 2022.10.13 ] Zakończenie sezonu imprez na lotnisku Kętrzyn Wilamowo

Na piątkowy wieczór 21 października 2022 Zarząd AKJ zaprosił członków i przyjaciół Aeroklubu Krainy Jezior by w atmosferze towarzysko-przyjacielskiej dokonać jesiennego podsumowania sezonu imprez realizowanych na lotnisku Kętrzyn Wilamowo. Podając tą informację warto przypomnieć o najważniejszych wydarzeniach na które składają się m.in. :

- Apel Pamięci Ofiarom Katastrofy pod Smoleńskiem - 10 kwietnia – w 12 rocznicę katastrofy;
- XXIV Międzynarodowy Zlot Przyjaciół Lotnictwa , w dniach 3-7 sierpnia;
- 22-ga edycja (po 2 latach przerwy spowodowanej pandemią Covid-19) Mazury AirShow 2022 , w dniach 6-7 sierpnia
- 22-ga edycja uroczystości pn. „Dzień Pamięci Błogosławionego Stefana Kardynała Wyszyńskiego i Św. Jana Pawła II”- 8 października br.

Te okolicznościowe spotkanie w pierwszej części zostało poświęcone na przypomnienie przebiegu tegorocznego sezonu oraz wręczenia dyplomów i certyfikatów uznania dla osób wyróżniających się swoim zaangażowaniem w tym roku.

W drugiej części spotkania (przy zastawionym stole) konsumowano przygotowane smakołyki oraz rozmawiano. W tej części wspominano i wymieniano się spostrzeżeniami oraz osobistymi refleksjami na temat zrealizowanych inicjatyw jak i przygotowań do obchodów 50 lat Aeroklubu na lotnisku Kętrzyn Wilamowo.

Panowała bardzo sympatyczna atmosfera, nazwijmy ją jako przyjacielsko – rodzinna. Poniżej kilka fotoreporterskich zdjęć Iwony D-B. zrobionych osobistym telefonem.Zarząd AKJ
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt