I. Zadania – obowiązki do spełnienia przez zainteresowanych udziałem w XXV Międzynarodowym Zlocie Przyjaciół Lotnictwa.

a/. Formalne zgłoszenie załogi samolotu z podaniem imion i nazwiska pilota oraz członków załogi, typu i znaków rejestracyjnych samolotu oraz podanie terminu przylotu.
b/. Samolot ma aktualne dokumenty dopuszczające do eksploatacji i ubezpieczenie a pilot ważną licencję i badania lotnicze.
c/. Przyjęcie do wiadomości i akceptacja wpisowego na Zlot w wysokości 50,00 PLN od osoby uczestniczącej – zgłoszonej na Zlot, na konto: Aeroklub Krainy Jezior nr 04 1240 5774 1111 0000 5724 7511 lub gotówką w Biurze Organizacyjnym na lotnisku Kętrzyn Wilamowo.
d/. Akceptacja propozycji programowo-organizacyjnych XXV MZPL i w nich aktywny udział.
e/. Zapewnienie rezerwacji zakwaterowania na planowany czas pobytu na Mazurach.

II. Zapewnienia organizatora XXV MZPL dla uczestników XXV MZPL

a/. Operacje startów i lądowań samolotów zgłoszonych i przyjętych na XXV MZPL oraz postój (parking) na płycie lotniska w dniach 03-06.08.2023 są/będą zwolnione z opłaty.
b/. Dla zainteresowanych hangarowaniem będzie zapewniony rabat w wysokości 50%.
c/. Załogi samolotu przyjęte na XXV MZPL otrzymają identyfikatory upoważniające do przebywania w miejscach (pomieszczeniach) tylko dla lotniczych załóg.
d/. Zapewnia się możliwość udziału w „Ship Party“ (w dniu 05.08. – sobota) na statku Żeglugi Mazurskiej, na podstawie specjalnejkarty pokładowej – dla osób z załóg lotniczych w cenie 50,00 PLN a dla osób towarzyszących w cenie 100,00 PLN.
e/. Transport zorganizowany (zbiorowy) na realizację zaplanowanych zadań programowych XXV MZPL.
f/. Pomoc przy poszukaniu zakwaterowania i w rozwiązaniu indywidualnych problemów załóg lotniczych
.


strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt