[ 2022.12.18 ] Już za chwile Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok!

Przed nami zbliżające się Święta Bożego Narodzenia , koniec 2022 roku i Nowy 2023 Rok. Ten Magiczny czas niesie ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy Rok. Z tej okazji proszę przyjąć nasze serdeczne życzenia, aby w tym szczególnym okresie nie zabrakło miłości, oraz rodzinnego ciepła, by atmosfera tych pięknych i radosnych Świąt przepełniła pozytywną energią i nadzieją na Nowy - 2023 Rok.

Niech nadchodzące Święta będą dla Wszystkich niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk, w gronie Rodziny i Przyjaciół.

Proszę również o przyjęcie lotniczych życzeń Aeroklubu Krainy Jezior(poniżej) - od organizatora największych cywilnych pokazów lotniczych „non profit”, znanych w Europie pn. „Mazury AirShow” i wyróżnionych przez Polska Organizację Turystyczną w konkursie Najlepszy Produkt Turystyczny.Naszym sztandarowym wydarzenie będzie (mamy taki zamiar) już 23-cia edycja największych cywilnych pokazów lotniczych „non profit” w Polsce , realizowanych w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich a znanych w Europie pn. Mazury AirShow 2023, na które już dziś serdecznie zapraszamy.

Z okazji zbliżających się Świąt ... i niechybnym nadejściem 2023 Roku życzymy wszystkim przyjaciołom Krainy Wielkich Jezior Mazurskich i naszych inicjatyw w ramach akcji programowej „Lotnicze Mazury”, by mieli czas przybyć do Giżycka/na lotnisko Kętrzyn Wilamowo i spędzić czas w atmosferze wyjątkowego wydarzenia lotniczego.

Stanisław Tołwiński
Prezes AKJ
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt